Prvý bezdymový IQOS FRIENDLY hotel nájdete v Bratislave

Radisson Blu Carlton, hotel s najlepšou adresou v meste, prichádza na Slovensko s unikátnou novinkou. Odteraz si hostia budú môcť pri ubytovaní vybrať jednu z  hotelových IQOS FRIENDLY izieb, v ktorej bude povolené užívanie bezdymových zariadení. Týmto sa rozšíria hotelové služby a zvýši sa komfort dospelých hostí, ktorí sú zároveň užívateľmi bezdymových zariadení, ako je napríklad IQOS.

Radisson Blu Carlton si aj naďalej ponecháva v izbách výhradne nefajčiarsky status a inovácia ho nijako nezmení. Jej cieľom je zabezpečiť najvyšší možný komfort všetkým hotelovým hosťom, teda aj dospelým užívateľom, ktorí sa rozhodli prejsť na bezdymové alternatívy. Možnosť vybrať si IQOS FRIENDLY izbu nabáda aj dospelých fajčiarov zvoliť si vhodnejšiu a potenciálne menej rizikovú bezdymovú alternatívu oproti klasickým cigaretám. Okrem toho sú bezdymové zariadenia IQOS zároveň aj lepšou voľbou pre okolie, pretože neprodukujú dym a popol. V izbe budú mať hostia zabezpečené vybavenie na nabíjanie svojho IQOS zariadenia a špeciálny heetelník na likvidáciu použitých náplní.

„Zo skúseností vieme, že hoteloví hostia – dospelí fajčiari majú občas problém rešpektovať nefajčiarsky status našich izieb. Naša nefajčiarska politika zostáva naďalej v platnosti. Zároveň je nám však jasné, že na dosiahnutie špičkovej spokojnosti užívateľov potrebujeme zavádzať inovatívne riešenia, ktoré hosťom pobyt u nás spríjemnia, no zároveň neznížia komfort ostatných hostí. Pri bezdymových alternatívach nevzniká cigaretový dym ani zápach a nehrozí pri nich ani riziko požiaru,“ hovorí Róbert Tóth, generálny riaditeľ Radisson Blu Carlton Hotel.

Bezdymové zariadenia si medzi dospelými fajčiarmi získavajú čoraz väčšiu popularitu a aktuálne štatistiky uvádzajú už viac ako 26 miliónov užívateľov na celom svete. Narastajúcemu záujmu je preto potrebné prispôsobiť aj ponúkané služby a premietnuť do nich inovácie, ktoré budú zlepšovať užívateľskú skúsenosť. V susednej Českej republike nájdu dospelí fajčiari IQOS FRIENDLY izby napríklad v karlovarských hoteloch Imperial, Sanssouci Spa resort, Čajkovskij, Carlsbad Plaza či Grandhotel Ambassador a vo viac ako päťdesiatich ubytovacích zariadeniach, ktoré má zahrnuté v ponuke ubytovací portál Amazing Places.

Na Slovensku sú užívateľom bezdymových zariadení k dispozícii okrem nových IQOS FRIENDLY izieb v hoteli Radisson Blu Carlton aj vybrané gastro prevádzky a IQOS FRIENDLY HOPIN taxíky.

Zdroj foto: Daniel Kaplavka