Ambiciózne ženy si vybojovali svoj deň. Na MDŽ im pripravte nečakané prekvapenie

Deň žien je už tradične v kalendári zapísaný na 8. marca. Všetky dámy si zaslúžia na svoj deň nejakú pozornosť alebo prekvapenie.  Overená klasika v podobe kvetov určite neomrzí, ale netradičný darček prekvapí a o to viac poteší každú ženu bez ohľadu na vek.

Pre dámy, ktoré hľadajú menej rizikovú alternatívu ku klasickým cigaretám, môže byť zaujímavým tipom práve IQOS 3 DUO. Dizajnový kúsok IQOS ponúka prevratné riešenie na rozdiel od klasickej cigarety, v ktorej tabak horí a tým vzniká dym, tak v bezdymovom tabakovom výrobku sa len nahrieva. Týmto procesom namiesto dymu vzniká aerosól. Navyše sa jeho používaním v miestnosti nenahromadí žiaden dym a ani zápach, oblečenie, vlasy a pokožka nebude cítiť po cigaretách.

Ochorenia súvisiace s fajčením sú vyvolané predovšetkým inhaláciou škodlivých látok, ktoré sa z veľkej časti vytvárajú pri spaľovaní tabaku. Štúdie potvrdili, že zníženie tvorby škodlivých látok v aerosóle namerané v laboratóriu viedlo u dospelých fajčiarov, ktorí prešli na výrobok IQOS, k významnému zníženiu expozície škodlivým látkam.

IQOS obsahuje  o 95% menej škodlivých látok ako  klasické cigarety. Obsahuje nikotín, a tak nie je úplne bez rizika. Určené len pre dospelých fajčiarov.